Synergia WZ UW wydarzenia

Strefa pracodawcy

Głównym celem współpracy Wydziału Zarządzania UW z biznesem jest zbliżenie nauki i praktyki gospodarczej, umożliwiające możliwie jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjału obu stron.

W ramach współpracy z Biurem Karier i Absolwentów WZ UW oferujemy Państwu możliwość:

  • Bezpłatnego opublikowania ofert praktyk, staży i pracy na okres 3 tygodni (z możliwością przedłużenia).
  • Zamieszczenia w Aktualnościach informacji o prowadzonych rekrutacjach, organizowanych projektach i konkursach oraz innych inicjatywach skierowanych do studentów i absolwentów. Prosimy o przesyłanie ww. informacji na adres: biurokarier@wz.uw.edu.pl
  • Organizacji z Państwa praktykami biznesu/ekspertami webinarów, wykładów, warsztatów, szkoleń, konsultacji CV online lub stacjonarnie na Wydziale Zarządzania UW.
  • Zaangażowania Państwa praktyków biznesu/ekspertów w prowadzenie zajęć na Wydziale Zarządzania UW (na zasadzie gościnnych wystąpień podczas prowadzonych zajęć i wykładów).
  • Dołączenia do grona ekspertów biznesu Wydziału Zarządzania WZ UW.
    Więcej informacji na: Zostań ekspertem WZ UW i Eksperci WZ UW
  • Zaaranżowania obrandowanych miejsc/stref na Wydziale Zarządzania UW, w których studenci będą mieli sposobność skorzystania z laptopa, przygotowania do zajęć, zrelaksowania się i odpoczynku.

Ważne informacje:

Oferty w portalu Synergia WZ UW mogą być zamieszczane przez zarejestrowanych przedstawicieli pracodawców.
Pracodawca w celu publikacji oferty pracy, praktyki lub stażu powinien:

– dokonać rejestracji firmy/instytucji;
– po zalogowaniu się wypełnić formularz oferty znajdujący się po lewej stronie w Moim Profilu.

Oferty pracy, praktyk i staży publikowane są w portalu bezpłatnie na okres 3 tygodni z możliwością przedłużenia na kolejne.

Oferty praktyk, pracy i staży Partnerów WZ UW są wyróżniane napisem Partner WZ UW i znajdują się na początku listy ofert praktyk, pracy i staży.

Aktualne oferty są wysyłane newsletterem raz w tygodniu w środę do użytkowników portalu.

Istnieje możliwość odpłatnego zamieszczenia banera reklamowego na stronie głównej portalu Synergia WZ UW (wymiary 360×360 px).

Zapraszamy do kontaktu: biurokarier@wz.uw.edu.pl

Współpraca partnerska z Wydziałem Zarządzania UW

Partnerem WZ UW może zostać każda firma lub instytucja bądź osoba prywatna gotowa merytorycznie i materialnie wspierać Wydział w jego dążeniach do umocnienia pozycji wiodącej szkoły biznesu. Dzięki współpracy z firmami pragniemy tworzyć więzi między akademią i biznesem, a także korzystać w szerokim zakresie z trwałych kontaktów między nauką a praktyką gospodarczą. Więcej informacji na: Zostań partnerem WZ UW i Partnerzy WZ UW.