uścisk dłoni partnerów biznesowych

Partnerzy WZ UW

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które chcą inwestować w swój rozwój rynkowy i kadrowy. Partnerzy wspierają merytorycznie Wydział Zarządzania UW w dążeniu do umacniania pozycji wiodącej szkoły biznesu w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem tej współpracy jest zbliżenie uniwersytetu i praktyki gospodarczej, umożliwiające możliwie jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjału obu stron. Wsparcie, którego udzielają nam Partnerzy, jest niezmiernie ważne dla rozwoju Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz realizacji jego zadań statutowych.

Przy udziale środków sponsorskich są przeprowadzane projekty badawcze, edukacyjne oraz związane z employer brandingiem, a także inwestycje w infrastrukturę Wydziału. Dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce wiele uroczystości, konferencji, imprez kulturalnorozrywkowych.

img

O FIRMIE

Alior Bank – to jeden z najszybciej rozwijających się banków uniwersalnych w Polsce. Naszym znakiem rozpoznawczym jest Pan Melonik, którego na pewno znacie. Na rynku działamy od 2008 roku, gdy pojawiliśmy się na nim jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami.

Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Zatrudniamy ponad 6500 osób w całej Polsce. Nasz najmłodszy pracownik ma 19 lat, najstarszy ponad 65. Mamy 187 oddziałów w całym kraju oraz centrale w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Krakowie. Mamy również biura w Katowicach oraz w Rzeszowie.

Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

Kreatywność i owoce pracy naszych pracowników są stale doceniane. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych konkursów w Polsce i za granicą. Od 10 lat znajdujemy się na podium w czołowych rankingach branżowych. Jesteśmy wyróżniani w plebiscytach „Instytucja Roku”, „Złoty Bankier”, „Celent Model Bank Awards” czy „Retail Banker International Global Awards”. W tym roku nasze warszawskie Centrum Pomocy Towarowa zostało docenione w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2022. Dobre praktyki”. Otrzymaliśmy także certyfikat HR Najwyższej Jakości.

W Alior Banku wierzymy, że czyny znaczą więcej, niż słowa. Wspieramy i promujemy wiele inicjatyw na rzecz różnorodności. W 2022 roku założyliśmy Fundację Alior Banku, która prowadzi działania edukacyjne i pomocowe zgodnie z celami ESG. Każdy pracownik ma także możliwość wykorzystania 16 godzin w roku na działania charytatywne. W tym roku uruchomiliśmy także inicjatywę ONA, która opiera się na naszych hasłach #JesteśWAŻNA, #JesteśWAŻNY. Otworzyliśmy i prowadzimy Alior Uniwersytet, czyli przestrzeń, w której pracownicy poszerzają swoje umiejętności i nabywają unikalną wiedzę.

img

O FIRMIE

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie  dzięki naszym pracownikom!

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługujemy,  co drugą korporację w kraju. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek będących liderami w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Jako pierwsi udostępniliśmy w Polsce bankomat, wydaliśmy pierwszą kartę kredytową, uruchomiliśmy biuro maklerskie, zastosowaliśmy w praktyce biometrię w bankowości, a także wprowadziliśmy, jako pierwsi kartę wielowalutową i płatności HCE.

Zatrudniamy blisko 14 tys. pracowników i jesteśmy  jednym z większych pracodawców w Polsce. Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy  też prestiżowy tytuł Top Employers.

BANK PEKAO S.A. TO NIE TYLKO PRACA…

WOLONTARIAT  W pomaganiu mierzymy wysoko! Wspieramy działalność naszych partnerskich Fundacji m.in. DKMS, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, SOS Wioski Dziecięce, Szlachetna Paczka, Centrum Wolontariatu i PCK. Zarażamy współpracowników ideą pomagania, razem osiągamy więcej dla naszych podopiecznych i widzimy w tym głęboki sens.

BIERZ ZDROWIE ZA ROGI  Chcesz dowiedzieć się jak dbać o siebie, jak oswoić stres, jak zadbać o swoją kondycję? W Banku rozpoczęliśmy program Bierz zdrowie za rogi wspierający Pracowników w tych działaniach. Podczas spotkań i szkoleń z ekspertami, dietetykami, trenerami możesz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące profilaktyki oraz zdrowego stylu życia.

Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! 🙂

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.facebook.com/bankpekaosa/
https://www.linkedin.com/company/bank-pekao/
https://www.instagram.com/bankpekaosa/
https://twitter.com/bankpekaosa/

Logo Henkel

 

O FIRMIE

Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140 tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii).

Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie w Niemczech i działa na ponad 120 rynkach na całym świecie zatrudniając około 50 tysięcy pracowników.

W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne . Zatrudnia blisko 1000 osób.

WSPÓŁPRACA

Wszystkich pracowników firmy Henkel na całym świecie łączy umiejętność kreowania innowacyjnych pomysłów, nieustanne dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań oraz pasja służenia klientom jako zaufany partner oferujący najlepsze produkty i technologie, na których mogą polegać ludzie na całym świecie.

Zapewniamy indywidualny rozwój pracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Jeżeli ta wizja przemawia do Ciebie, stanowi wyzwanie i sprawia, że chcesz dać z siebie wszystko – to myślisz tak jak my. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań jednym z nas!

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.henkel.pl/
https://www.instagram.com/henkel/
https://www.instagram.com/henkeltalent/
https://www.facebook.com/henkel/
https://www.facebook.com/henkelcareers/
https://www.linkedin.com/company/henkel/mycompany/
https://twitter.com/HenkelPolska

Synergia WZ UW KPMG NoCP RGB 279

O FIRMIE

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Jako jedna z największych firm na świecie od 1990 roku świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, transakcyjnego, technologicznego, księgowego oraz prawnego.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce zatrudniamy blisko 2000 pracowników w siedmiu biurach wspólnie tworząc #GenerationKPMG.

Wierzymy, że siła tkwi w zespole, a teamwork to przepis na sukces.
Zrób pierwszy krok. Odkryj swoje miejsce w KPMG.

Więcej informacji o firmie i aktualne oferty praktyk oraz pracy znajdziesz na:

img

 

O FIRMIE

Grupa L’Oréal jest światowym liderem w dziedzinie piękna i pionierem w świecie technologii kosmetycznych, zatrudniającym 86 tys. pracowników w 150 krajach na pięciu kontynentach.

Nasze 36 międzynarodowych marek jest podzielonych na cztery unikalne Dywizje: Produkty Luksusowe, Produkty Konsumenckie, Kosmetyki Aktywne i Produkty Profesjonalne. Są to Kiehl’s, Lancôme, Giorgio Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauté, Ralph Lauren, Clarisonic, Maybelline New York, Essie, Kérastase, IT Cosmetics, Prada Beauty, Biotherm, Shu Uemura, Viktor&Rolf, Maison Martin Margiela, Urban Decay, Redken, Vichy, La Roche-Posay, Diesel, Garnier, L’Oréal Paris i inne.

Od ponad wieku L’Oréal poświęca się wyłącznie jednemu biznesowi: pięknu. Chcemy dawać piękno wszystkim ludziom. Naszym celem jest zdobycie kolejnego miliarda konsumentów na całym świecie poprzez innowacje i tworzenie produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które spełniają nieskończoną różnorodność ich potrzeb i pragnień związanych z urodą.

To o nas… teraz co z tobą? Jesteś zmotywowany i gotowy na wyzwanie! Pasjonujesz się stawianiem najlepszych dla siebie kroków by iść do przodu, ale nie boisz się też ponieść porażki. Uwielbiasz się uczyć, rozwijać i wywierać wpływ na świat. Możesz być stażystą lub pracować na wyższym stanowisku. Zawsze szukamy nowych osób do naszego zespołu.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę nad swoją karierą i dołączyć do nas, dzieli Cię od tego tylko jedno kliknięcie: https://careers.loreal.com/

Jeśli jesteś zainteresowany naszym dążeniem do zdobycia następnego miliarda konsumentów, śledź nasze ogłoszenia tutaj oraz odwiedź naszą stronę LOreal.com aby uzyskać informacje o naszej działalności, kulturze oraz wskazówki, jak dołączyć do nas, aby kształtować przyszłość piękna.

Swoboda przekraczania granic, oto piękno L’Oréal.

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.loreal.com/en/

https://www.linkedin.com/company/lor%C3%A9al/

https://www.facebook.com/lorealpoland

https://www.instagram.com/lorealgroupe/

https://www.youtube.com/channel/UCgmvz6qxtga4W6n1mfmM0Zw

img

 

O FIRMIE

Jesteśmy food lovers’ami i profesjonalistami branży handlu hurtowego.

Nasze usługi dedykujemy przedsiębiorcom oraz ludziom biznesu. Wśród nich są właściciele restauracji, hoteli, kawiarni, pubów czy lokali gastronomicznych oferujących dania Street Food.

W 29 halach na terenie całej Polski oferujemy artykuły spożywcze i przemysłowe w szerokim wyborze, doskonałej jakości, a także przystępnych cenach.

W Polsce MAKRO Cash & Carry istnieje od 1994 roku. Nasz obszar działania wykracza także poza granice kraju. Będąc częścią globalnej sieci MAKRO/METRO Cash & Carry, obsługujemy 21 milionów klientów w 25 krajach na całym świecie.

Nasze zespoły wykorzystują dla nich całą swoją wiedzę i umiejętności – robimy wszystko, aby w przyszłości nadal być atrakcyjnym i cenionym pracodawcą.

Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego zespołu!

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ MAKRO, BUDUJ Z NAMI M!

Synergia WZ UW MicrosoftTeams image blue 1

O FIRMIE

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj!

Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://pol.mars.com/
http://facebook.com/ludziezmarsa
http://instagram.com/ludziezmarsa/
http://linkedin.com/company/mars/

Synergia WZ UW MillenniumCMYK 1

O FIRMIE

Bank Millennium jest nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć placówek, indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Łączymy nowoczesną technologię z tradycyjną bankowością. Jesteśmy bankiem cyfrowym, dążymy do tego, aby stać się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych.

STUDENT W MILLENNIU

W Banku Millennium doceniamy potencjał młodych i ambitnych umysłów. Nasi praktykanci aktywnie uczestniczą w istotnych dla organizacji projektach. Dzięki temu otrzymujesz możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju swoich umiejętności. Dlatego zamiast spędzić wakacje na dyżurze przy kserokopiarce, sprawdź, jaki mamy plan na lepsze wykorzystanie Twojego potencjału 😉

 1. Studia dla papierka? Zapomnij!
  Program praktyk w Banku Millennium jest spójny z obszarami kształcenia na uczelniach- rozwiniesz zdobytą już wiedzę o praktyczne umiejętności oraz wykorzystasz ją w codziennej pracy.
 2. Z niewolnika nie ma pracownika...
  Oferta programu praktyk letnich została stworzona na podstawie zainteresowań studentów i absolwentów. Wiemy, jakie obszary aktualnie są dla Was interesujące, a którym należało już podziękować.
 3. Równoważny członek zespołu
  W Banku Millennium mamy poczucie humoru, jednak praktykantów traktujemy zupełnie poważnie. Doceniamy świeżą perspektywę oraz pomysły młodszych stażem współpracowników.
 4. ,,Poszukiwany praktykant z 10-letnim doświadczeniem”
  Spokojnie, choć podobne wpisy wciąż pojawiają się w wielu ofertach dla studentów, u nas ich nie spotkasz 😉
  Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia zawodowego, aby wziąć udział w programie praktyk- w procesie rekrutacji docenimy Twoje zainteresowanie wybranym obszarem oraz realizowane w trakcie studiów projekty. Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że to właśnie pasja i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w karierze.
 5. Feel free
  Na wszystkie pytania odpowie dedykowany mentor, który na bieżąco będzie wdrażał Cię w kolejne zadania i udzielał informacji zwrotnej.
 6. Porozmawiajmy o pieniądzach…
  Podczas praktyk studenci biorą udział w istotnych dla firmy projektach, tym samym przyczyniając się do wspólnego sukcesu. W Banku Millennium oferujemy praktykantom wynagrodzenie – takie podejście stanowi inwestycję w przyszłość naszej organizacji.
 7. Nie takie korpo straszne…
  Zależy nam, aby okres praktyk był dla Ciebie miłym doświadczeniem, dlatego na wszystkich praktykantów czekają aktywności integracyjne i niespodzianki.

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE PRAKTYK LETNICH ZNAJDZIESZ NA:

Studenci i absolwenci – Kariera – Bank Millennium

 

Logo P&G

 

O FIRMIE

DO SOMETHING THAT MATTERS

Procter & Gamble jest jedną z największych firm FMCG oraz jednym z najważniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce. Koncern zainwestował dotychczas prawie 4 miliardy PLN i utworzył ponad 3800 miejsc pracy, co w globalnej strukturze – pod względem liczby pracowników i zakładów produkcyjnych – plasuje jego obecność w Polsce w pierwszej dziesiątce na świecie i w pierwszej trójce w Europie.

W Warszawie ulokowane jest Biuro Główne P&G, fabryka pieluszek Pampers, Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Europejskie Centrum Planowania i Logistyki (PSC). Produkty wytworzone w trzech polskich fabrykach P&G trafiają do 90 krajów.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli chcesz podjąć współpracę, Procter & Gamble przygotowało kilka programów, które mogą Cię zainteresować:

 • PROGRAM PRAKTYK MANAGERSKICH skierowany jest do studentów II, III, IV i V roku.
 • STAŻ MANAGERSKI PODCZAS ROKU AKADEMICKIEGO skierowany jest do studentów III, IV i V roku studiów i absolwentów.
 • WORK & STUDY PROGRAM Europejskie Centrum Planistyczne w Warszawie rekrutuje studentów od II roku.
 • PROGRAM WORK & STUDY IN SALES to nasz nowo otwarty program praktyk, który stwarza studentom II roku studiów możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
 • STANOWISKA PEŁNOETATOWE Nieustannie rekrutujemy absolwentów i doświadczonych specjalistów na stanowiska managerskie i specjalistyczne we wszystkich działach w Europie Centralnej.

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.facebook.com/PGCentralEurope
https://www.linkedin.com/company/procter-and-gamble/mycompany/
https://www.instagram.com/proctergamble/
https://twitter.com/ProcterGamble

img

 

O FIRMIE

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 152 państwach.

Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach, spółki zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych.

Dzisiejsze wyzwania różnią się od tych, którym stawialiśmy czoła wcześniej. Wymagają czegoś więcej:

 • Innowacyjnego połączenia wiedzy i technologii
 • Patrzenia z różnych perspektyw
 • Niezachwianej obiektywności
 • Budowania relacji i zaufania na rynkach kapitałowych

PwC to miejsce, w którym pomysły wychodzą poza codzienność i kształtują przyszłość. Budujemy w ten sposób zaufanie i tworzymy trwałe rezultaty.

Celem działań PwC Polska jest wsparcie klientów w rozwiązywaniu kluczowych problemów i tworzeniu długoterminowej wartości. PwC rozwija zespół dedykowanych specjalistów ESG, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają firmom i menedżerom w opracowaniu i wdrożeniu działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Budujemy społeczne zaufanie i rozwiązujemy kluczowe problemy poprzez:

 • Projekty edukacyjne – propagujemy wiedzę w kluczowych dla polskiego społeczeństwa obszarach
 • Projekty biznesowe o społecznym znaczeniu – działamy na rzecz rozwoju miast, samorządów i administracji
 • Innowacje i digital – pomagamy w procesie transformacji cyfrowej i wspieramy innowacje
 • Zaangażowanie społeczne – wspieramy wolontariat kompetencji i projekty pro bono

Wejdź na pwc.pl/kariera i znajdź ofertę praktyk dla siebie!

 

Synergia WZ UW logoSANTANDER kontraMINI rgb

27 lat wspieramy społeczeństwo w budowaniu lepszej przyszłości dla nas wszystkich

W 1996 roku uruchomiliśmy pionierską inicjatywę wspierającą edukację, wejście na rynek pracy i przedsiębiorczość. Naszym celem jest wsparcie społeczności lokalnych w rozwoju kompetencji zawodowych, dzięki którym poprawi swoją pozycję na rynku pracy, a co za tym idzie naszą wspólną przyszłość.

Zaangażowanie Banku w liczbach:

 • 2,2 mld € przeznaczone na edukację
 • 1 mln osób i firm na świecie uzyskało wsparcie
 • 1 300 umów z uczelniami

Wspieramy studentów, absolwentów, wykładowców oraz społeczności lokalne w rozwoju.

Naszą misję realizujemy poprzez:

 • Santander Open Academy – globalną platformę edukacyjną która oferuje:
  • Stypendia i nagrody finansowe stanowią wsparcie ekonomiczne dla społeczności akademickiej.
  • Szkolenia koncentrujące się na rozwoju kompetencji i zwiększeniu konkurencyjności na rynku pracy. W ofercie znajdują się szkolenia:
   • dostępne dla każdego – bez limitu miejsc i procesu selekcji;
   • z limitowaną liczbą miejsc i procesem selekcji.
  • Materiały edukacyjne wspierające poznawanie nowych narzędzi i trendów. Użytkownicy platformy mogą z nich korzystać w formie ebooków, filmów lub audiobooków.

Na bieżąco obserwujemy jakich umiejętności poszukują pracodawcy i aktualizujemy nasze programy.

Zdobywaj dyplomy i certyfikaty, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Zarejestruj się na santander-grants.com/pl

 • Współpracę z ponad 63 uczelniami w Polsce i wsparcie incjatyw akademickich. Z Wydziałem Zarządzania UW współpracujemy od 2016 r. i wspólnie zrealizowaliśmy szereg inicjatyw dla społeczności akademickiej. m.in.:
  • szkolenia dla studentów WZ UW poświęcone procesowi rekrutacji
  • indywidualne doradztwo kariery oraz konsultację dokumentów aplikacyjnych
  • programy stypendialne oraz nagrody.
 • Placówki Santander Universidades, które blisko współpracują z organizacjami studenckimi i biorą czynny udział w życiu uczelni. Dodatkowo oferują:
  • Strefę chilloutu – Jeśli chcesz zrelaksować się w przerwie między zajęciami, wpadnij i zagraj na konsoli ze znajomymi!
  • Salkę networkingu – Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zorganizować spotkanie członków organizacji studenckiej lub po prostu pouczyć się w ciszy z kolegami, udostępnimy Ci naszą salkę
  • Wsparcie w organizacji eventów – Masz pomysł na fajne wydarzenie? Porozmawiajmy, jak możemy pomóc
  • Nowoczesne usługi bankowe – Pokażemy Ci, czym jest nowoczesne bankowanie i nauczymy korzystać z najnowszych technologii bankowych.
Synergia WZ UW Obraz1

 

Więcej informacji o programie zaangażowaniu banku w edukację znajdziecie na:

http://www.santanderuniversidades.pl
https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

 

img

 

O FIRMIE

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą!

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.

Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric!

PROGRAMY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW
W Schneider Electric oferujemy praktyki, staże i możliwości dla absolwentów. Szukamy ludzi z pasją, którzy pomogą nam wprowadzać innowacje na każdym poziomie i budować przyszłość, która pozwoli wszystkim w pełni wykorzystać ich energię i zasoby, zapewniając, że Life is On jest wszędzie, dla każdego i w każdej chwili.

Oferujemy płatne staże studentom, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie i są otwarci na naukę. Zgłoś sie już dziś!

Po więcej informacji zajrzyj na:
Kariera w Schneider Electric: www.se.com/pl/kariera
Facebook: www.facebook.com/SchneiderElectricPL
Instagram:  www.instagram.com/schneiderelectric_careers_eu/
LinkedIn:  www.linkedin.com/company/schneider-electric/

img

 

O FIRMIE

Zatrudniając ponad 8 000 specjalistów, Sii jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii w Polsce. Centrum Kompetencyjne Doradztwo Biznesowe i BPO działające w ramach Sii Polska to jednostka, która zarządza i optymalizuje procesy biznesowe w obszarze HR, marketingu, UX/UI oraz zarządzania jakością danych. Wdraża gotowe rozwiązania, przeprowadza audyty i automatyzuje procesy biznesowe, zapewniając klientom wsparcie strategiczne i operacyjne. Eksperci Sii Polska realizują projekty dla wiodących firm z Polski i świata, z sektorów motoryzacji, bankowości i finansów, branży Hi-tech, medycznego, handlu detalicznego i logistyki oraz usług użyteczności publicznej. Do klientów firmy należą m.in. Puma, Sabre, Volvo, mBank, Ministerstwo Sprawiedliwości, Knauf, Motorla czy IBM.

Wśród usług, które Sii dostarcza klientom, wymienić można między innymi:  

 • opracowywanie nowoczesnych oprogramowań, tworzenie rozwiązania w zakresie RPA, rozwiązań chmurowych, cyfrowej obsługi klienta, handlu elektronicznego, 
 • zwiększanie efektywności sprzedaży online i procesów marketingowych,
 • automatyzacja procesów i maszyn, a dzięki programistycznemu zapleczu, również kompleksowe rozwiązania Industry 4.0, 
 • rozwój i walidacja zarówno prostych systemów wykorzystujących tryby niskiego poboru mocy, jak i rozbudowanych rozwiązań pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych,
 • inteligentne, wielokanałowe rozwiązania, zwiększające zaangażowanie klientów,
 • usługi testowe z obszaru continuous testing, testów wydajnościowych, bezpieczeństwa oraz automatyzacji testów każdego rodzaju technologii,
 • usługi doradcze, wdrożenia, upgrade’y oraz utrzymanie i rozwój Microsoft Dynamics 365 (ERP, CRM, Power Apps),
 • wsparcie w ochronie systemów IT, zapobieganiu naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywaniu zagrożeń cybernetycznych,
 •   wdrażanie rozwiązań analityki danych w oparciu o nowoczesne narzędzia do raportowania —Power BI, Qlik Sense, Tableau 

Firma rozpoczęła swoją historię jako jednoosobowy start-up i istnieje na rynku od 2006 roku. Obecnie posiada oddziały w 16 największych miastach Polski, między innymi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Lublinie.