kopas wskazujący słowo kariera

Biuro Karier i Absolwentów WZ UW

Biuro Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW jest wydziałowym biurem, które działa na rzecz wyłącznie studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania UW, wspierając ich w planowaniu ścieżki kariery zawodowej oraz w efektywnym wejściu na rynek pracy. Główne zadania realizowane przez BKiA to: promocja programów stażowych i praktyk oraz ofert pracy, wydarzeń rekrutacyjnych, a także warsztatów oraz spotkań, organizowanych we współpracy z firmami, wśród studentów i absolwentów WZ UW.

Pomagamy studentom i absolwentom w poszukiwaniu  miejsc praktyk, staży oraz pracy w kraju i za granicą, a także oferujemy usługę doradztwa zawodowego. Do dyspozycji studentów i absolwentów WZ UW (pod warunkiem, że nie minął jeszcze rok od obrony dyplomu przez nich na WZ UW) jest doradca kariery BKiA, Pani Marta Prokopek-Pyśk psycholog, doradca kariery, trener biznesu, praktyk HR z bogatym doświadczeniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników). Doradca kariery konsultuje dokumenty aplikacyjne, a także odpowiada na pytania związane z karierą, indywidualnie bądź podczas warsztatów online poświęconych efektywnemu wejściu na rynek pracy, organizowanych cyklicznie przez Biuro Karier i Absolwentów WZ UW.

Współpracujemy również z biznesem w obszarze employer brandingu, czyli budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy wśród przyszłych pracowników. Studentom i absolwentom WZ UW udostępniamy oferty praktyk, staży i pracy, informacje na temat prowadzonych rekrutacji, organizowanych projektów i konkursów, aktualności dotyczące sytuacji na rynku pracy.

Ponadto organizujemy wspólne z ekspertami/praktykami z biznesu webinary, wykłady, warsztaty, szkolenia, konsultacje CV studentów przez rekruterów z firmy (instytucji) online lub stacjonarnie na Wydziale Zarządzania UW.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów WZ UW do rejestracji w Portalu Synergia WZ UW, aby w pełni skorzystać z oferty Biura Karier i Absolwentów (aktualności, oferty praktyk, staży i pracy, wydarzenia, newsletter z ofertami pracy oraz aktualnościami, testy kompetencyjne itd.).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego!

Firmy i instytucje zainteresowane współpracą z Biurem Karier i Absolwentów WZ UW zapraszamy do Strefy Pracodawcy oraz do Strefy Biznes, gdzie znajduje się nasza oferta współpracy skierowana dla biznesu.