Synergia WZ UW firmy absolwentow

Zostań partnerem WZ UW

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które chcą inwestować w swój rozwój rynkowy i kadrowy. Partnerzy wspierają merytorycznie Wydział Zarządzania UW w dążeniu do umacniania pozycji wiodącej szkoły biznesu w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem tej współpracy jest zbliżenie uniwersytetu i praktyki gospodarczej, umożliwiające możliwie jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjału obu stron. Wsparcie, którego udzielają nam Partnerzy, jest niezmiernie ważne dla rozwoju Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz realizacji jego zadań statutowych.

Przy udziale środków sponsorskich są przeprowadzane projekty badawcze, edukacyjne oraz związane z employer brandingiem, a także inwestycje w infrastrukturę Wydziału. Dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce wiele uroczystości, konferencji, imprez kulturalnorozrywkowych.

W ramach współpracy z Partnerami WZ UW są realizowane wspólne cele:

 • współtworzenie autorskich programów nauczania, przez gościnny udział ekspertów z firm w prowadzonych wykładach, zajęciach dla studentów, w tym także na studiach podyplomowych;
 • prezentacje firm jako przyszłego pracodawcy w ramach organizowanych dla studentów spotkań w celu przedstawienia specyfiki pracy w poszczególnych branżach i na różnych stanowiskach;
 • realizacja wspólnych projektów badawczo-wdrożeniowych;
 • rozwój inicjatyw studenckich: udział firm w projektach studenckich, spotkania z przedstawicielami biznesu, warsztaty tematyczne, konkursy, case’y;
 • poprawa warunków nauczania przez modernizację sal dydaktycznych, auli, pomieszczeń sportowych, przestrzeni użytku ogólnego;
 • zapewnienie nowoczesnego sprzętu dydaktycznego i naukowego.

Partnerem WZ UW może zostać każda firma lub instytucja bądź osoba prywatna gotowa merytorycznie i materialnie wspierać Wydział w jego dążeniach do umocnienia pozycji wiodącej szkoły biznesu. Dzięki współpracy z firmami pragniemy tworzyć więzi między akademią i biznesem, a także korzystać w szerokim zakresie z trwałych kontaktów między nauką a praktyką gospodarczą.

Firmom współpracującym z Wydziałem Zarządzania WZ udostępniamy:

 • najnowocześniejsze sale dydaktyczne i aule wykładowe,
 • nośniki reklamowe,
 • powierzchnie wystawiennicze i ekspozycyjne,

a także zapewniamy:

 • wyeksponowanie logotypu Partnera na terenie Wydziału Zarządzania UW,
 • promocję firmy jako Partnera WZ UW – pracodawcy w portalu Synergia Wydziału Zarządznia UW.

 

Firmy będące Partnerem WZ UW otrzymują od Biura Karier i Absolwentów WZ UW pomoc w organizowaniu spotkań ze studentami, warsztatów, seminariów oraz akcji rekrutacyjnych.

Prosimy o kontakt mailowy: biurokarier@wz.uw.edu.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji  na temat współpracy partnerskiej z Wydziałem Zarządzania UW.

 

Nasi partnerzy:

img img img img img img img
img
img
img
img
img