14 grudnia 2022 Opublikowany 14 grudnia 2022

Kurs dla kobiet z Ukrainy z My Digital Life

Kończysz studia w Polsce i chcesz tu zostać? Szukasz tutaj stałej pracy? Jeśli znasz język polski lub angielski w stopniu komunikatywnym, jesteś gotowa na udział w programie stacjonarnym lub online i chcesz poznać potrzeby pracodawców, by lepiej dopasować do nich swój profil zawodowy, koniecznie się zapisz! My Digital Life organizuje bezpłatny kurs.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

1. Jesteś z Ukrainy i szukasz stałej pracy w Warszawie lub okolicach
  2. Masz doświadczenie zawodowe w takich branżach jak logistyka, analiza danych, finanse, handel czy administracja
  3. Potrzebujesz wsparcia i mentoringu, by odnaleźć się na polskim rynku pracy
  4. Chcesz się uczyć i dalej rozwijać swoje kompetencje cyfrowe
  5. Masz czas na intensywny 6-tygodniowy kurs stacjonarny lub kurs online
  6. Znasz język polski i/lub angielski w stopniu komunikatywnym

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

1. Poznasz oczekiwania i potrzeby pracodawców w Polsce
  2. Przygotujesz profesjonalne CV i będziesz mogła wziąć udział w otwartych rekrutacjach prowadzonych przez firmy z naszej sieci
  3. Otrzymasz wsparcie job coachów oraz osób prowadzących zajęcia
  4. Otrzymasz certyfikat ukończenia programu
  5. Uzyskasz dostęp do zasobów edukacyjnych, profesjonalnych kursów i certyfikatów Microsoft
  6. Zwiększysz swoje szanse na zdobycie ciekawej pracy na godnych warunkach i dalszy rozwój zawodowy
  7. Zapewnimy opiekę Twoim dzieciom w trakcie zajęć stacjonarnych

JAK BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

Program stacjonarny składa się ze spotkań warsztatowych w kameralnych grupach (maksymalnie 15-osobowych) i trwa 6 tygodni. W tym czasie dowiesz się, jak poruszać się na polskim rynku pracy, jak tworzyć dokumenty aplikacyjne i profil na Linkedin. Dowiesz się też, jak radzić sobie w środowisku polskich i międzynarodowych firm, jakie zasady w nich obowiązują i jakie są różnice między ukraińskimi a polskimi przepisami prawa pracy.

Zrealizujesz program szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych na profesjonalnej  platformie Microsoft i uzyskasz cenione na rynku certyfikaty. Program będzie dostosowany zarówno do Twoich umiejętności jak i oczekiwań pracodawców. Dzięki temu po ukończeniu programu będziesz mieć większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy.

Poznasz osoby w podobnej sytuacji, z którymi będziesz mogła wymieniać się doświadczeniami i wspierać wzajemnie. Poznasz też firmy z naszej koalicji pracodawców, którzy opowiedzą o swoich działaniach i kulturze organizacyjnej.

W programie online wszystkie kursy, materiały i wsparcie job coacha otrzymasz drogą elektroniczną.

Więcej informacji o kursie i rekrutacji: My Digital Life – “Aktualności”

Aktualności Więcej