07 maja 2024 Opublikowany 07 maja 2024

Zgłoś się do Global Marketing Internship Program Schneider Electric!

Poszukujemy utalentowanych studentów i studentki, a także absolwentów i absolwentki do udziału w naszym innowacyjnym rocznym Globalnym Programie Marketingowym w Warszawie!

Dołącz do naszego multidyscyplinarnego zespołu profesjonalistów, którego celem jest praca nad kilkoma projektami związanymi z marketingiem, aby przyspieszyć cyfrową transformację firmy.

W naszym programie odkryjesz istotę firmy, zagłębiając się w strategiczne i operacyjne zadania związane z marketingiem cyfrowym i analizą danych.

Zostaniesz przydzielony/a do różnych projektów o różnym czasie trwania – krótko-, średnio- i długoterminowych – współpracując z różnymi interesariuszami na całym świecie:

• Od sprzedaży społecznościowej
  • projektowanie stron internetowych
  • employer branding
  • zarządzanie zasobami cyfrowymi
  • świadomość marki, automatyzację marketingu
  • różnorodne analizy
  • media społecznościowe
  • zarządzanie kampaniami

będziesz częścią tych i wielu innych facynujących projektów!

Przez cały czas trwania programu Ty i inni stażyści/tki z danej lokalizacji będziecie pod opieką Hub Leadera, wspierającego współpracę między wszystkimi centrami stażowymi i innymi działami organizacji.
Start programu –  lipiec 2024 roku.

Czy jesteś gotowy/a na tę przygodę? Jeśli tak – daj znać i aplikuj już teraz!

Aktualności Więcej