03 stycznia 2023 Opublikowany 03 stycznia 2023

Jeżeli jesteś absolwentem WZ UW i prowadzisz własną firmę – załóż jej wizytówkę!

Absolwenci Wydziału Zarządzania UW są najlepszą wizytówką naszego Wydziału, ich osiągnięcia zawodowe świadczą o jakości wykształcenia, jakie zdobyli w trakcie lat studiów. W portalu Synergia WZ UW z dumą przedstawiamy Wam te ciekawe inicjatywy.

Jeśli jesteście absolwentami Wydziału Zarządzania UW i jednocześnie właścicielami firm i chcielibyście podzielić się z nami swoim sukcesem, zachęcamy do założenia konta w portalu Synergia WZ UW oraz utworzenia wizytówki firmy, gdzie możecie zamieścić informacje o prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej, firmie, start-upie itd. Zapraszamy do rejestracji w portalu Synergia WZ UW, aby założyć wizytówkę firmy absolwenta.

Wasze firmy będą prezentowane w zakładce Firmy naszych absolwentów na profilu Biznes.

Aktualności Więcej