02 stycznia 2023 Opublikowany 02 stycznia 2023

Księga Absolwentów 50-lecia WZ UW – FINALIŚCI – w wersji online

Z okazji jubileuszu 50-lecia Wydziału Zarządzania Kapituła Wydania Księgi Absolwentów wybrała spośród wszystkich zgłoszeń grono wybitnych absolwentów, którzy zdobyli wyróżnienie w czterech kategoriach: biznes, menedżer, zaangażowanie społeczne oraz naukowiec.

Z sylwetkami wyróżnionych absolwentów można zapoznać się w opublikowanej właśnie Księdze Finalistów w wersji online. Zostały tutaj przedstawione krótkie opisy historii ich sukcesu, rok zakończenia studiów, obecna organizacja, w której obecnie aktywnie działa absolwent.

Przyznanie tytułu Finalista „Księgi Absolwentów 50-lecia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego” oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów przez Dziekana Wydziału prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza miało miejsce podczas uroczystej gali na Konferencji Jubileuszowej w listopadzie tego roku.

Sylwetki wszystkich absolwentów zgłoszonych do „Księgi Absolwentów 50-lecia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego” zostaną wkrótce również opublikowane w wersji online.

Aktualności Więcej