01 września 2023 Opublikowany 01 września 2023

Doradca kariery w Biurze Karier i Absolwentów WZ UW

Pamiętacie, że doradca kariery Biuro Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW jest do dyspozycji studentek i studentów Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego?

Umówicie się z Panią Martą Prokopek-Pyśk, naszym doradcą kariery, która skonsultuje Wasze CV, pomoże zaplanować rozwój zawodowy, a następnie przygotuje do rozmowy z potencjalnym pracodawcą: https://synergia.wz.uw.edu.pl/strefa…/doradca-kariery/

“Marzenie staje się celem, kiedy zostaje podjęte działanie w kierunku jego spełnienia.” – Bo Bennett

Jako doradca kariery pomagam określić niektóre z takich celów, głównie w obszarze rozwoju zawodowego. Każdy krok w kierunku ich osiągnięcia jest działaniem w kierunku spełnienia marzeń.
Jednym z takich kroków może być spotkanie ze specjalistą takim jak ja, zajmującym się doradztwem zawodowym. Pomogę Ci odkryć Twój potencjał, określić predyspozycje i kompetencje oraz zastanowić się, jakie działania rozwojowe warto podjąć, aby w przyszłości cieszyć się wymarzoną pracą.

Aktualności Więcej