22 kwietnia 2024 Opublikowany 22 kwietnia 2024

Zapraszamy na webinar „Inteligencja emocjonalna – kompetencja przyszłości” | 8 maja br.

Lepsze relacje społeczne, mniej problemów z zachowaniem, większe zadowolenie oraz satysfakcja z życia, lepsze rozumienie siebie – takie korzyści przynosi inteligencja emocjonalna.
Inteligencja emocjonalna jest kompetencją społeczną, którą można rozwijać, nasz webinar to dobry początek aby zacząć to robić!

Gdzie i Kiedy?
8 maja 2024 r., godz. 16.45 – 18.00

Podczas webinaru poznasz:

👉 Trochę lepiej swoje emocje, aby je rozumieć i móc nimi zarządzać

👉 Różne rodzaje inteligencji

👉 Funkcje emocji

👉 Mapę emocji

👉 Czym jest inteligencja emocjonalna i jak ją rozwijać

Link do spotkania online:

Identyfikator spotkania: 972 1234 5242
Kod dostępu: 952674

Webinar poprowadzi Marta Prokopek-Pyśk, doradca kariery Biura Karier i Absolwentów WZ UW. Psycholog, trenera biznesu, praktyk HR z bogatym doświadczeniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników). Specjalizuje się w szkoleniach „miękkich”, takich jak: komunikacja interpersonalna, twórcze myślenie, budowanie relacji, radzenie sobie ze stresem, automotywacja.

Aktualności Więcej