03 stycznia 2023 Opublikowany 03 stycznia 2023

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online z Akademią Liderów RP

Już 2 stycznia rusza kurs Akademii Liderów RP, który uczy budowania marki osobistej, wystąpień publicznych, zarządzania projektami i wiele więcej.

Szkolenia w ramach Akademii Liderów Rzeczypospolitej pozwalają na poszerzanie wiedzy, budowanie sieci kontaktów, promowanie wartości jaką jest dobro wspólne i działanie na rzecz społeczeństwa.

Bezpłatne szkolenie online jest dostępne dla wszystkich osób do 30. roku życia – wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej Akademii Liderów RP: Akademia Liderów RP. Po ukończeniu szkolenia I-go stopnia każdy uczestnik otrzyma certyfikat i szansę na udział w dwóch kolejnych bezpłatnych kursach: Weekendowym szkoleniu stacjonarnym oraz Letniej szkole liderów.

Instrukcja dołączenia do Akademii Liderów krok po kroku:

1. Zapisz się na kurs I-go stopnia na stronie Akademia Liderów RP
  2. 2 stycznia rozpocznij kurs na platformie e-learningowej.
  3. Przejdź cały kurs i wypełnij kilka testów.
  4. Odbierz swój certyfikat i dołącz go do swojego CV!
  5. Aplikuj na drugi stopień Akademii: bezpłatne, weekendowe szkolenie stacjonarne.
Zapraszamy do dołączenia!

Aktualności Więcej