01 grudnia 2022 Opublikowany 01 grudnia 2022

2. miejsce w rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW!

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdobył drugie miejsce w rankingu szkół biznesowych Eduniversal. Głosami dziekanów spośród tysiąca szkół biznesowych z ponad 150 krajów zostały wybrane najlepsze szkoły biznesu na świecie. 15. światowa konwencja Eduniversal została zorganizowana przez  Amerykański Uniwersytet w Kairze w dniach 30 października – 2 listopada. Wysoka lokata naszego Wydziału w rankingu Eduniversal to zdecydowanie powód do dumy. Jednym z kryteriów oceny było innowacyjne podejście do jakości kształcenia i nastawienie na przyszłość nauki. To dowód, że Wydział Zarządzania kształtuje najnowsze trendy w obszarze edukacji wyższej na międzynarodowym poziomie.

Cieszymy się również z faktu, że w rankingu wziął udział zaprzyjaźniony z nami Międzynarodowy Instytut Zarządzania (IMI-Kijów) z Ukrainy. Pierwsze miejsce przyznano ex aequo dwóm uczelniom: Wyższej Szkole Ekonomii i Biznesu w Lubljanie i Praskiemu Uniwersytetowi Ekonomii i Biznesu.

Szczegóły: http://efnet.si/en/2022/11/03/seb-lu-best-school-in-business-and-economics-in-the-region/

Aktualności Więcej