uścisk dłoni partnerów biznesowych

Partnerzy WZ UW

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które chcą inwestować w swój rozwój rynkowy i kadrowy. Partnerzy wspierają merytorycznie Wydział Zarządzania UW w dążeniu do umacniania pozycji wiodącej szkoły biznesu w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem tej współpracy jest zbliżenie uniwersytetu i praktyki gospodarczej, umożliwiające możliwie jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjału obu stron. Wsparcie, którego udzielają nam Partnerzy, jest niezmiernie ważne dla rozwoju Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz realizacji jego zadań statutowych.

Przy udziale środków sponsorskich są przeprowadzane projekty badawcze, edukacyjne oraz związane z employer brandingiem, a także inwestycje w infrastrukturę Wydziału. Dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce wiele uroczystości, konferencji, imprez kulturalnorozrywkowych.

img

O FIRMIE

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie  dzięki naszym pracownikom!

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługujemy,  co drugą korporację w kraju. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek będących liderami w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Jako pierwsi udostępniliśmy w Polsce bankomat, wydaliśmy pierwszą kartę kredytową, uruchomiliśmy biuro maklerskie, zastosowaliśmy w praktyce biometrię w bankowości, a także wprowadziliśmy, jako pierwsi kartę wielowalutową i płatności HCE.

Zatrudniamy blisko 14 tys. pracowników i jesteśmy  jednym z większych pracodawców w Polsce. Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy  też prestiżowy tytuł Top Employers.

BANK PEKAO S.A. TO NIE TYLKO PRACA…

WOLONTARIAT  W pomaganiu mierzymy wysoko! Wspieramy działalność naszych partnerskich Fundacji m.in. DKMS, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, SOS Wioski Dziecięce, Szlachetna Paczka, Centrum Wolontariatu i PCK. Zarażamy współpracowników ideą pomagania, razem osiągamy więcej dla naszych podopiecznych i widzimy w tym głęboki sens.

BIERZ ZDROWIE ZA ROGI  Chcesz dowiedzieć się jak dbać o siebie, jak oswoić stres, jak zadbać o swoją kondycję? W Banku rozpoczęliśmy program Bierz zdrowie za rogi wspierający Pracowników w tych działaniach. Podczas spotkań i szkoleń z ekspertami, dietetykami, trenerami możesz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące profilaktyki oraz zdrowego stylu życia.

Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! 🙂

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.facebook.com/bankpekaosa/
https://www.linkedin.com/company/bank-pekao/
https://www.instagram.com/bankpekaosa/
https://twitter.com/bankpekaosa/

img

O FIRMIE

Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił – jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  – plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.

KARIERA W EY

 • Programy rozwojowe EY: Wybieraj, sprawdzaj i eksperymentuj. Dostosuj nasze programy rozwojowe do swoich potrzeb.
 • Początek bogaty w doświadczenia: Nawet najbardziej napięty plan zajęć nie jest przeszkodą do zdobycia praktycznej wiedzy i przeżycia przygody w świecie biznesu. Zagraj o złoto w konkursie Audit OdyssEY lub certyfikuj swoje skille w EY Certified.
 • Program praktyk i Program 2-letni: Bogate w szkolenia i różnorodne projekty, płatne praktyki to najlepsza opcja, jeśli chcesz połączyć rozwój kariery ze studiami. Jesteś już częścią naszego zespołu, a nad Twoim rozwojem czuwa dedykowany counselor, który dba o różnorodność zdobywanych doświadczeń.
 • Praca stała. Wyjątkowa kariera w pełnym wymiarze: To Ty decydujesz, dokąd Cię zaprowadzi, a my dbamy o to, żeby udało Ci się tam dotrzeć jak najszybciej. Bogaty budżet szkoleniowy, finansowanie prestiżowych szkoleń i certyfikatów, dopasowane ścieżki kariery – to wszystko czeka na Ciebie w EY.

Po więcej informacji zajrzyj na:

Facebook
Instagram
LinkedIn
Twitter
YouTube

Logo Henkel

O FIRMIE

Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140 tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii).

Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie w Niemczech i działa na ponad 120 rynkach na całym świecie zatrudniając około 50 tysięcy pracowników.

W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne . Zatrudnia blisko 1000 osób.

WSPÓŁPRACA

Wszystkich pracowników firmy Henkel na całym świecie łączy umiejętność kreowania innowacyjnych pomysłów, nieustanne dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań oraz pasja służenia klientom jako zaufany partner oferujący najlepsze produkty i technologie, na których mogą polegać ludzie na całym świecie.

Zapewniamy indywidualny rozwój pracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Jeżeli ta wizja przemawia do Ciebie, stanowi wyzwanie i sprawia, że chcesz dać z siebie wszystko – to myślisz tak jak my. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań jednym z nas!

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.henkel.pl/
https://www.instagram.com/henkel/
https://www.instagram.com/henkeltalent/
https://www.facebook.com/henkel/
https://www.facebook.com/henkelcareers/
https://www.linkedin.com/company/henkel/mycompany/
https://twitter.com/HenkelPolska

Logo MARS

O FIRMIE

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj!

Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://pol.mars.com/
http://facebook.com/ludziezmarsa
http://instagram.com/ludziezmarsa/
http://linkedin.com/company/mars/

Logo P&G

DO SOMETHING THAT MATTERS

O FIRMIE

Procter & Gamble jest jedną z największych firm FMCG oraz jednym z najważniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce. Koncern zainwestował dotychczas prawie 4 miliardy PLN i utworzył ponad 3800 miejsc pracy, co w globalnej strukturze – pod względem liczby pracowników i zakładów produkcyjnych – plasuje jego obecność w Polsce w pierwszej dziesiątce na świecie i w pierwszej trójce w Europie.

W Warszawie ulokowane jest Biuro Główne P&G, fabryka pieluszek Pampers, Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Europejskie Centrum Planowania i Logistyki (PSC). Produkty wytworzone w trzech polskich fabrykach P&G trafiają do 90 krajów.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli chcesz podjąć współpracę, Procter & Gamble przygotowało kilka programów, które mogą Cię zainteresować:

 • PROGRAM PRAKTYK MANAGERSKICH skierowany jest do studentów II, III, IV i V roku.
 • STAŻ MANAGERSKI PODCZAS ROKU AKADEMICKIEGO skierowany jest do studentów III, IV i V roku studiów i absolwentów.
 • WORK & STUDY PROGRAM Europejskie Centrum Planistyczne w Warszawie rekrutuje studentów od II roku.
 • PROGRAM WORK & STUDY IN SALES to nasz nowo otwarty program praktyk, który stwarza studentom II roku studiów możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
 • STANOWISKA PEŁNOETATOWE Nieustannie rekrutujemy absolwentów i doświadczonych specjalistów na stanowiska managerskie i specjalistyczne we wszystkich działach w Europie Centralnej.

 

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.facebook.com/PGCentralEurope
https://www.linkedin.com/company/procter-and-gamble/mycompany/
https://www.instagram.com/proctergamble/
https://twitter.com/ProcterGamble

Logo Santander Universidades

O PROGRAMIE

Santander od 25 lat wspiera edukację na świecie, a od 10 lat również w Polsce poprzez program Santander Universidades.

Santander Universidades w liczbach:

 • 2,1 mld euro przeznaczone na edukację.
 • 790 000 stypendiów na świecie.

Wspieramy studentów, absolwentów, wykładowców oraz społeczności lokalne poprzez:

 1. Bezpłatne szkolenia i kursy, które dają możliwość zdobycia cennych kompetencji oraz certyfikatów. Oferujemy projekty z zakresu m.in.:
 • języka angielskiego;
 • kompetencji miękkich;
 • umiejętności cyfrowych.

Nabory na wszystkie programy prowadzone są poprzez platformę Santander Scholarships www.santander-grants.com/pl. Korzystanie z platformy umożliwia dostęp do wielu bezpłatnych projektów realizowanych nie tylko przez polskie uczelnia ale również najbardziej prestiżowe ośrodki na świecie jak Cambridge Judge Business School, London School of Economics, Massachusetts Institute of Technology.

Zarejestruj się na santander-grants.com/pl

2. Współpracę z ponad 50 uczelniami w Polsce i wsparcie inicjatyw akademickich. Z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Współpracujemy od 2017 roku i wspólnie zrealizowaliśmy szereg inicjatyw dla społeczności akademickiej:

 • XVII Festiwal Nauki w Warszawie „Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję”,
 • Program stypendialny Mobility Found: „Tsinghua-Santander World Challenges od 21st Century Program”,
 • Nagroda Santander Universidades za szczególne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie społeczne w inicjatywy realizowane w Uniwersytecie Warszawskim,
 • Program Mobility Found oraz projekt „Seminarium Prawnicze Colloquium Legale – Podmioty Praw i Wolności”, realizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,
 • PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej, skierowana do studentów i absolwentów UW i WUA.

3. Placówki Santander Universidades, które blisko współpracują z organizacjami studenckimi i biorą czynny udział w życiu uczelni. Dodatkowo oferują:

 • Strefę chilloutu – Jeśli chcesz zrelaksować się w przerwie między zajęciami, wpadnij i zagraj na konsoli ze znajomymi!
 • Salka networkingu – Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zorganizować spotkanie członków organizacji studenckiej lub po prostu pouczyć się w ciszy z kolegami, udostępnimy Ci naszą salkę
 • Wsparcie w organizacji eventów – Masz pomysł na fajne wydarzenie? Porozmawiajmy jak możemy pomóc
 • Nowoczesne usługi bankowe – Pokażemy Ci, czym jest nowoczesne bankowanie i nauczymy korzystać z najnowszych technologii bankowych.

Synergia WZ UW

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.becas-santander.com/pl
https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska
https://www.santander.pl/santander-universidades/nasze-strefy/psu-uniwersytet-warszawski