13 października 2023 Opublikowany 13 października 2023

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką z zakresu skarbowości korporacyjnej

Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych po raz dziewiąty organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką z zakresu skarbowości korporacyjnej.

Celem konkursu jest m.in. zwiększenie zainteresowania tematyką skarbowości korporacyjnej i zachęcenie studentów i pracowników dydaktycznych do szerszego podejmowania tej tematyki.

Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich i licencjackich poświęconych zagadnieniom skarbowości korporacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania płynnością i ryzykiem finansowym. Autorzy prac muszą posiadać status absolwenta lub studenta szkoły wyższej lub innej placówki naukowej, a do konkursu zgłaszać można prace obronione w latach 2022–2023.

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

• wypełniony formularz zgłoszenia na konkurs dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia Polskich Skarbników Korporacyjnych (www.pcta.pl),
  • egzemplarz pracy magisterskiej lub pracy licencjackiej (w wersji elektronicznej),
  • kopię dokumentu potwierdzającego uzyskanie tytułu magistra lub licencjata na podstawie zgłoszonej pracy,
  • tłumaczenie na język polski, jeżeli praca została napisana w języku obcym.

Termin składania prac upływa 23 października 2023 r.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie: Konkurs na pracę magisterską i licencjacką – IX edycja | PCTA

Aktualności Więcej