Synergia WZ UW wydarzenia

Oferta Biura Karier i Absolwentów WZ UW dla firm i instytucji

Głównym celem współpracy Wydziału Zarządzania UW z biznesem jest zbliżenie nauki i praktyki gospodarczej, umożliwiające możliwie jak najbardziej efektywne wykorzystanie potencjału obu stron.

W ramach współpracy z Biurem Karier i Absolwentów WZ UW oferujemy Państwu możliwość:

• Bezpłatnego opublikowania ofert praktyk, staży i pracy na okres 3 tygodni (z możliwością przedłużenia).
  • Zamieszczenia w Aktualnościach informacji o prowadzonych rekrutacjach, organizowanych projektach i konkursach oraz innych inicjatywach skierowanych do studentów i absolwentów. Prosimy o przesyłanie ww. informacji na adres: biurokarier@wz.uw.edu.pl
  • Organizacji z Państwa praktykami biznesu/ekspertami webinarów, wykładów, warsztatów, szkoleń, konsultacji CV online lub stacjonarnie na Wydziale Zarządzania UW.
  • Zaangażowania Państwa praktyków biznesu/ekspertów w prowadzenie zajęć na Wydziale Zarządzania UW (na zasadzie gościnnych wystąpień podczas prowadzonych zajęć i wykładów).
  • Dołączenia do grona ekspertów biznesu Wydziału Zarządzania WZ UW.
    Więcej informacji na: Zostań ekspertem WZ UW i Eksperci WZ UW
  • Zaaranżowania obrandowanych miejsc/stref na Wydziale Zarządzania UW, w których studenci będą mieli sposobność skorzystania z laptopa, przygotowania do zajęć, zrelaksowania się i odpoczynku.
Synergia WZ UW santander1 scaled e1622624856669
Synergia WZ UW pg2
Synergia WZ UW henkel3

Współpraca partnerska z Wydziałem Zarządzania UW

Wszystkie firmy i instytucje, które chcą inwestować w swój rozwój rynkowy i kadrowy zapraszamy do współpracy partnerskiej z Wydziałem Zarządzania UW. Partnerzy wspierają merytorycznie Wydział Zarządzania UW w dążeniu do umacniania pozycji wiodącej szkoły biznesu w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Partnerem WZ UW może zostać każda firma lub instytucja bądź osoba prywatna gotowa merytorycznie i materialnie wspierać Wydział w jego dążeniach do umocnienia pozycji wiodącej szkoły biznesu. Dzięki współpracy z firmami pragniemy tworzyć więzi między akademią i biznesem, a także korzystać w szerokim zakresie z trwałych kontaktów między nauką a praktyką gospodarczą. Więcej informacji na: Zostań partnerem WZ UW i Partnerzy WZ UW

Wszystkie firmy i instytucje serdecznie zapraszam do współpracy z nami!

Anna Matysiak-Kolasa
Biuro Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW