News

03 czerwca 2024 Opublikowany 03 czerwca 2024

Dzień Karier WZ UW – jesień 2024 – 22-23 października 2024 r. na WZ UW – zaproszenie dla firm

Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje do udziału w VI edycji Dnia Karier WZ UW, która odbędzie się 22-23 października 2024 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!
 
Dzień Karier WZ UW na Wydziale Zarządzania UW to wydarzenie dla firm, które w kameralnym gronie będą mogły zaprezentować swoje oferty pracy, praktyk i staży. Udział w tym wydarzeniu umożliwia bezpośrednie dotarcie do potencjalnych pracowników oraz daje szansę na osobiste ich poznanie. To doskonała okazja do zbudowania wizerunku eksperta i przyszłego pracodawcy!
 
Jesienne targi pracy na WZ UW będą dwudniowe. Pierwszego dnia (22.10.2024 r.) będziemy gościć m.in. partnerów Wydziału Zarządzania UW. Drugiego dnia (23.10.2024 r.) wystawcami będą firmy współpracujące z Wydziałem Zarządzania UW. Na studentów będzie także czekała Strefa Doradcy Kariery, gdzie z będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz porozmawiać nt. związane z karierą.
 
Firmy zainteresowane udziałem w targach pracy zapraszamy do kontaktu: biurokarier@wz.uw.edu.pl
Zbuduj z nami wizerunek dobrego pracodawcy oraz wzmocnij świadomość swojej marki wśród studentów Wydziału Zarządzania UW! WZBOGAĆ SIĘ O WARTOŚCIOWEGO PRACOWNIKA!
 
Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Biuro Karier UW.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Puls Biznesu.
 

Aktualności Więcej